Akü Testi

Akü Testi

Oto ekspertiz firmalarının verdiği birçok önemli hizmet bulunmaktadır. Bu önemli hizmetler arasında akü testi de vardır. Akü testi, akünün sahip olduğu gücün miktarını ve oranını belirlemek için yapılan bir testtir. Uygun cihaz ve teknikler kullanılarak yapılması gereken akü testi, Svs computest firmasının son teknolojik aletleri ile kısa sürede yapılmakta ve akülerin sahip olduğu gerçek güç değerleri ortaya çıkartılmaktadır. Böylece akünün kullanım ömrü, değiştirilip değiştirilmediği gibi konular ekspertizin konusu alanına girmekte ve oto ekspertiz raporlarına yazılmaktadır.

Akü Testi Önemli midir?

Akü bir otomobilin elektrik aksam ve ürünlerinin çalışmasında en önemli olan parçalardandır. Bu nedenle akünün durumunun ne olduğu ekspertiz raporlarında mutlaka ölçülmelidir. Araçların çalıştırılmasının, far, cam ve diğer elektrikli aksamlarının kullanılmasında en önemli role sahip olan akülerin ne kadar zamandır kullanıldığı ve ne kadar zaman daha kullanılabileceği gibi konular Sivas Oto Ekspertiz Firması tarafından en doğru şekilde tespit edilmekte ve güvenerek alacağınız araçların sizi yolda bırakıp bırakmayacağını öğrenmenizde yardımcı olmaktadır.

Sivas Oto Ekspertiz

Otomobilin kullanılmaya başladığı tarihten önce hatta yeni üretilmiş bir otomobilin daha hiç kullanılmadan satışı yapılırken belirtilen ölçüm ve değerlere sahip olup olmadığı gibi konularda kesin ve net oto ekspertiz sonuçları alabilen Sivas Oto Ekspertiz Firması, Sivaslılar için güvenin ve tecrübenin adresi durumundadır. Sivas Oto Ekspertiz Firması’nın internet sitesine giriş yaparak verdiği hizmetleri daha detaylı inceleyebilirsiniz.