Fren Testi

Fren Testi

Türkiye’de araç sahibi olanların yükümlü olduğu bazı konular vardır. Bunların başında gelen fenni muayene (vize) sayesinde Ulaştırma Bakanlığı tarafından firmalara verilen yetki ile araçların bu işlemleri belirli bir zaman zarfında periyodik olarak yapılmasına olanak sağlar. Böylece araç sahibi olanlar muayene sonucunda aracındaki eksikleri tespit ederek gerekli işlemleri yapıyor. Bunlar arasında fren testi, egzoz gazı emisyon ölçümü gibi birçok detay mevcut.

Aracın ön, arka ve el fren testini muayene istasyonlarındaki yapılan testlerle birebir şekilde yaparak, sonuçları rapor halinde sizlere sunuyoruz.

Bu hizmeti veren firmalar bu yükümlülükleri yerine getirmek isteyen müşterilerimiz için hizmet vermekteyiz. Aracınızla ilgili olarak verdiğimiz bu hizmetin yanında da Sivas oto ekspertiz hizmeti verilmektedir. Tüm bunları kaliteli ve güvenli hizmet anlayışı içerisinde yapmaktayız. Son yıllarda artan araç alım satım işlemleri içinde önemli bir konuma gelen oto ekspertiz hizmeti, insanların araç almadan önce detaylı bir şekilde incelenmesini sağlayarak aldığı araç ile ilgili veya almak istediği araç ile ilgili herhangi bir sorun ve mağduriyet yaşamamak açısından önemli olmaktadır.

Ayrıca ekspertiz hizmeti almak isteyenler için eksperler tarafından müşteriden izin alınarak araçla test sürüşü yapıyor, bu sürüş için rapor hazırlanıp aracı almak isteyen kişiye veriliyor. Böylece araç ile ilgili herhangi bir olumsuzluk, aracı almak isteyen kişiye özel olarak sağlanmış oluyor. Bu şekilde yapılan ekspertiz işleminde araç boyalı, kazalı, değişen parçası gibi önemli detayları öğrenmeye yardımcı olurken, motor durumu ( iyi, kötü ) gibi olan önemli ayrıntıları da müşterilere sunmaktadır.