Kaporta ve Boya Kontrol

Kaporta ve Boya Kontrol

Sivas Oto ekspertiz hizmetinde kendinden söz ettiren işlemlerimiz ve çalışanlarımızla siz halkımıza en iyi hizmeti sunmaktayız. Sunduğumuz ekspertiz işlerimizdeki memnuniyet bize siz müşterilerimize daha iyi, daha kaliteli hizmet etme noktasında ön ayak oldu.

Ekspertiz Ekibimiz ve Hizmetlerimiz

Tecrübeli çalışanlara sahip olan kurumumuz kaporta boya kontrol hizmeti ile alacağınız ikinci el araçlarda size en doğru bilgiyi vermesinin yanında yedek parça olarak satılan ikinci el ürünlerin durumunu da sizlere en doğru şekilde aktarmaktadır. Böylece alacağınız aracın veya yedek parçanın gerçek değeri, kalitesi, satış piyasasına göre değerlendirme yapmanıza imkân veren hizmetimizin en doğru, tarafsız, iyi hizmet ve dürüstlük çizgisinden ayrılmadan yedek parça veya aracı alanın/satanın zarar görmesini engelleyerek ticari ahlâkı geliştirmektedir.

Vermiş olduğumuz hizmet sadece kaporta boya kontrolü ile kalmayan firmamız araçlarınızın boya testi hizmeti de sunarak parça, lokal boya, etek altı boya veya komple boyalı olup olmadığını belirlemektedir.

Sektörde yapmış olduğu işin hakkını veren Sivas oto ekspertiz yapmış olduğu çalışmalarla, sahip olduğu ekipmanlar ve araçlarla sektörde tecrübeli ekibi ile güvenini kazanarak sektördeki hizmet sayısını gün geçtikçe arttırmaktadır. Firma çalışma ahlâkı ve sizlerin bize olan güveni ile de hizmetine devam etmekten onur duymaktadır.

Ekspertiz Nerede?

İhtiyaç duyduğunuz hizmeti alabilmeniz için bizimle irtibata geçerek, nasıl bir hizmet almak istediğinizi, yer- zaman belirleyerek en uygun zamanda ekimize bildirmeniz yeterlidir. Ekibimiz verilen randevuya uygun olarak kaliteli bir iş çıkaracağından şüpheniz olmasın!