Lastik Diş Ölçümü

Lastik Diş Ölçümü

Sivas ve çevresinden ikinci el araç alımlarınızda mutlaka aracınızı almadan uğramanız gereken bir yer olan Sivas oto ekspertiz, sizlere araç ile ilgili her türlü veriyi tarafsız bir şekilde vermeyi amaç edinmiştir. Bu yönüyle aracınızın geçmişte yaşamış olduğu arıza, vurma, çarpma vb. durumları rahat bir şekilde keşfedilmesini sağlayan teknik bilgi ve araçları ile sizlerin hizmetinde olan Sivas oto ekspertiz, her türlü konuda sunduğu teknik destek ile de göz doldurmaktadır.

Firmanız ve ya kendiniz için alacağınız aracın bir nevi geçmişini öğrenme yolu olan Sivas oto ekspertiz hizmetleri ile aracınızın motor performansından, süspansiyon durumu ve diğer bütün özelliklerini öğrenmek mümkün olmaktadır. Bu sayede aracınızı alırken hem buna uygun bir fiyat belirlenmiş olur hem de aracı uygun fiyat ile insan içine sinerek alabilir. Bu özellikleri sunması ile ön planda olan birinci sınıf hizmeti ile Sivas oto ekspertiz aynı zamanda lastik diş ölçümü de yapmaktadır. T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından belirlenen yönetmelikte lastik diş derinliği en az 1,6 mm olmalıdır. Bu değeri özel lastik diş ölçer aletiyle ölçüp, belirleyebiliyoruz.

Alacağınız aracın lastik diş ölçüm durumunu da öğrenmenizi sağlayan Sivas oto ekspertiz aynı zamanda aracınızın beynine kayıtlı hata kodları ve beyninde kayıtlı bulunan verilere ulaşabilmektedir. Tüm bu özellikleri ile araç alımlarında uğramadan araç alımlarınızı yapmamanız gereken bir hizmet olan oto ekspertiz hizmetleri sayesinde her türlü destek hizmeti sunulmakta ve bu durum ileri de yaşanabilecek olumsuz durumlar karşısında izlenecek stratejileri de ortaya konulmasını sağlamaktadır.