Tüv Muayene Öncesi Test

Tüv Muayene Öncesi Test

Araç alırken veya araç muayene ettirirken, en iyi eksper tercihi, her zaman için önemlidir. Başarılı bir oto eksper hizmeti, her araç sahibinin aradığı hizmettir. Bu konuda söz sahibi olan firmamız, araç alımı öncesinde oto ekspertiz hizmeti ve tüv muayene öncesi test hizmeti gibi hizmetlerle, araç sahiplerine en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

İşte Hizmetlerimiz

Firmamız, aracınız ile ilgili bütün sorunları çözüme kavuşturmaktadır. Motor kontrol, motor kısmının kontrolü, elektronik test, yanal kayma, süspansiyon kontrol, fren testi ve muayene öncesi test gibi genel hizmetler vermekteyiz. Muayene testinde svs computest, fren, direksiyon, görüş şartları, aydınlatma, trafik seti tertibatı, egzoz, yangın, çevreye etki, şasi bağlantısı, süspansiyon, lastik, jant ve aks gibi aksamlar tek tek kontrol edilir ve gerekli işlemler gerçekleştirilir. Sinyal lambaları her zaman için çok önemlidir. Trafikte ilerlemek için zorunludur. Sis farları, sisli havalarda büyük kolaylık sağlar ve önemlidir. Gösterge panoları, aydınlatmalar, iç aydınlatma, kilitler, cam mekanizması ve lastikler, muayene öncesi tek tek incelenmektedir.

Garantili Araç Almak İçin Ekspertiz Hizmetini Seçin

Garantili araç almak istiyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken konusunda uzman olan ve araç tanıma konusunda profesyonel olan Sivas oto ekspertiz hizmetini tercih etmelisiniz. Motor aksamından kaporta aksamına kadar en ince ayrıntısına kadar araç hakkında yüzde yüz bilgi elde edebilirsiniz. Bu nedenle içiniz rahat bir şekilde araç almış olursunuz. Dışarıda işin uzmanı olmayan kişilere araç gösterdiğiniz zaman, araç hakkında yüzde yüz verilere ulaşamazsınız. Hatta suistimallere bile maruz kalabilirsiniz.

Bu gibi kötü durumlarla karşılaşmamak için, tam rakamlarla Sivas computest, aracınız hakkında en iyi bilgilendirmeyi gerçekleştirmektedir. Bu şekilde aldığınız aracı tam olarak tanırsınız ve yanılma payınız sıfıra düşer. Araç alımında garantili alımlar çok önemlidir. Bu konuda yanılmadan içiniz rahat bir şekilde alım yapmanız için, bu konunun uzmanı firmamıza başvurmalısınız.

İşin Ehliyiz

Bir işte ehli ile yani işin uzmanı ile çalışmak, o işte başarı olmaktır. Araç alımı da çok önemli bir iştir ve bu işin ehli olan firmamızla çalışmanız, başarılı sonuçlar elde etmeniz için çok önemlidir.